"Idėjų Slenis" - internetinių ir informacinių technologijų specialistai. Pagrindinės mūsų siūlomos paslaugos yra internetinių svetainių kūrimas, jų talpinimas bei dizainas, optimizavimas paieškos sistemoms (SEO).

   Esame jaunas, veržlus ir profesionalus kolektyvas, einantis koja kojon su informacinių technologijų naujovėmis. Mūsų sąraše daugiau nei 200 patenkintų klientų, nes kiekvienas klientas mums yra išskirtinis. Visada stengiamės, išklausę kliento norus bei poreikius, pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų projektui.

   Teikiame visas su internetiniu verslu susijusias paslaugas, pradedant internetinių svetainių kūrimu, bagiant specializuotų programų jūsų verslui kūrimu.

Paslaugos: Hostingas, SEO, Interneto svetainių kūrimas, Dizainas, Svetainių administravimas, Techninis palaikymas, Turinio valdymo sistema, Programavimas.


Dėkojame už Jūsų profesionalumą, lankstumą ir greitą darbų atlikimą. Esame patenkinti tiek darbo kokybe, tiek maloniu bendravimu. Sėkmės vykdant naujas idėjas!

Rigveda
www.rigveda.lt
UAB ISMIRA
www.australiaforyou.lt

Mes išbandėm nevieną įmonę kuri suteikia web dizaino ir puslapių kūrimo paslaugas ir pasirinkome UAB "Idėjų Slėnis", nes iš pirmo karto supranta mūsų norus, dirba greitai, kokybiškai ir priimtinomis kainomis, visada noriai suteikia pagalbą svetainių priežiūros klausimais, konsultuoja ir padeda tobulinti mūsų interneto puslapius.

Furnitanas
www.furnitanas.lt

Norėtume rekomenduoti UAB "Idea Valley" dėl jų konstruktyvaus mąstymo, atidaus įsiklausymo į klientų poreikius, ir punktualaus bei tvarkingo darbo stiliaus. Tai vienas iš nedaugelio partnerių, kurie "nebruka" nereikalingų ar neaiškių funkcijų ir darbų, todėl ir projekto sąmata nėra be reikalo išpučiama. Linkime savo partneriams kuo didžiausios sėkmės ir tikimės ilgo bendradarbiavimo!
 

 

 
 

mus rasite

+ +
 
 
 

kontaktai

UAB "Idėjų Slėnis"

Tel.:         +370 655 29392
                +370 655 74646
El. paštas: info@idejuslenis.lt